Hakkımızda

Vizyonumuz

Eğitimin ve öğretimin çocuk yaşta başarıyla uygulanması ve ehil ellerde yapılması siz tüm anne ve babaların öncelikli arayışı olduğunu biliyoruz. Bu bilinçle kurumumuz ÖZEL ÇOCUK CENNETİ‘nde ayrı ayrı sınıflarda ve yaş gruplarına göre planlanan eğitim ve öğretim yılına 3 sınıf öğretmeni ile beraber yardımcı öğretmenler eşliğinde başlıyoruz….

Yeni eğitim ve öğretim yılında kreş ve bakım evi anlayışından uzak, ilk öğretime hazırlık bilincini hedef almış kurumumuz,eğlenirken öğreten, analitik düşünceyi geliştiren,sosyalleşmeyi sağlayan gruplar halinde kurum dışı aktivitelerle de yavrularınızın eğitimi ve gelişimi için son derece titizlikle hazırlanmış programlarla eğitime her daim hazırdır.

Kurucumuz

Sevgili Veliler ;

2000 yılından bu yana lise ve üniversite yıllarıma dayanan mesleğimi pekiştirmek amacıyla 2007 yılında devir almış olduğum kurumumu yıllardır profesyonel amaç güderek ve her geçen yıl yenilikler katarak geliştirmekteyim. Okulumun sahibi değil aynı zamanda da kurum müdürü olma avantajından çocuklarımızın yeteneklerini erken çocukluk döneminde profesyonel eğitimciler desteği ile fark etmek , geliştirmek ve yönlendirme hedefiyle değişim ve gelişim içerisinde velilerime gerekli bilgileri paylaşmakla sorumluyum.

Okul kontenjanımız 28 kişi olmakla birlikte 2 ayrı sınıftan oluşmakta 2-3 yaş ve 4-5 yaş olmak üzere modern eğitim sistemiyle yol almaktadır. 2 sınıf öğretmeni , 1 yardımcı öğretmen , 3 branş öğretmeniyle (İngilizce, dans, seramik) hizmet vermektedir.

Atatürk ilke ve inkılaplarına önem vererek sürdürdüğümüz eğitimimizi ‘EĞLENEREK ÖĞRENMENİN EN DOĞRU ADRESİ’ sloganıyla hareket etmektir.

Çocuklarımız bizim geleceğimizdir !!!

Saygılarımla
KURUM MÜDÜRÜ
SERLİ ERGEÇER

Personel Listemiz;

 

Kurucu Müdür ve Okul Müdürü:

Serli Ergeçer ( İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Mezunu )

 

4-5 yaş sınıf öğretmenimiz:

Esra Kocacık ( Özel Nışantaşı Üniveristesi Çocuk Gelişimi Mezunu )

 

2-3 yaş sınıf öğretmenimiz:

Elif Eren ( Özel Nışantaşı Üniversitesi Çocuk Gelişimi Mezunu )

 

Yardımcı öğretmenimiz:

Miray Şevval Güzel 

 

Dans Öğretmenimiz:

Leyla Altındişoğulları

 

Seramik Öğretmenimiz:

Mehtap Öztürk

 

İngilizce Öğretmeni:

Sabriye Atılgan

 

Aşçımız:

Jibit Şakaryan Karaburun